zondag 28 november 2021

Verplichte winterstop

De komende drie weken mogen we niet meer spelen. Vanwege kerst en oud en nieuw zal de eerst mogelijke offline clubavond vrijdag 7 januari zijn. Om die tijd door te komen gaan we weer online clubavonden/toernooien organiseren.

vrijdag 25 juni 2021

Stand Jeugd na 10e ronde

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgr
1Hyejun119029,5-1-180,560,00
2Daniël S107127,50-182,045,50
3Daan116056,51184,541,50
4Lenthe106046,50-180,540,75
5Floris van der W97115,51-183,551,25
6Elias G115065,5-1179,530,75
7Corné95045,51-173,526,75
8Richard125165,5-2-167,525,75
9Jan74125,0-1-180,530,25
10Floris van T114165,01178,022,75
11Filip106044,00163,029,25
12Elias B73043,5-1-274,520,00
13Pepijn93063,0-1-168,513,00
14Tim31111,51154,56,25
15Daniel B31021,51252,02,50
16Hugo21011,00-156,55,50
17Noah21011,02252,55,50
18Maurits30031,01152,04,50
19Adith90180,50-164,53,00
20Ruth20110,50149,52,75
21Arthur20020,0-1153,00,00
22Tommex10010,0-1-147,00,00
23Cas6204-4,50164,012,50

Stand Senioren na 18e ronde

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAWMPAB
1Erik Jan Tromp16113214,0-2-4178,0128,7511
2Kees Dekker15113114,01-1171,5126,7530
3Rudi de Smit1584311,512189,5112,7530
4Dave Theijn870110,00-1185,096,2590
5Stefan van der Sman1783610,011167,080,0010
6Gijs van Dongen94419,012169,081,5060
7Agus Sutrisno156368,512170,064,7501
8Wim Bergers175578,511162,565,2501
9Gerard Rutten155288,0-1-2171,561,7521
10Rob Reiding113448,012169,066,5060
11Piet Perrels83418,0-2-2158,565,5060
12Jesse van Dongen93337,512168,063,2570
13Wil Boonman153396,5-1-2152,544,2521
14Nemo de Klerk91086,01-1137,543,7562
15Stijn de Smit1431105,501158,039,7540
16shandijean shindi32015,0-1-1144,539,5000
17Michel Berkhout10104,5-1-1137,534,2501
18Ivo Wilms71154,511136,534,7570
19Maurice Immerzeel31024,5-1-1135,530,7560
20Cees Kerkhof20023,0-2-2135,525,2570
21Marcel Lewis70433,011134,017,7520
22Corné10013,0-1-1111,016,5060
23Job van der Schalk10011,511107,07,7530

Uitslagen Senioren 18e ronde± Kees wint topper van Rudi

1Rudi de Smit-Kees Dekker0-1
2Agus Sutrisno-Erik Jan Tromp0-1
3Stefan van der Sman-Gerard Rutten1-0
4Gijs van Dongen-shandijean shindi1-0
5Wim Bergers-Wil Boonman1-0
6Stijn de Smit-Piet Perrels0-1

Absences

Jesse van Dongen-Abs with msgCorné-Abs no msg
Nemo de Klerk-Abs no msgMaurice Immerzeel-Abs for club
Cees Kerkhof-Abs no msgMarcel Lewis-Abs with msg
Rob Reiding-Abs no msgDave Theijn-Abs with msg
Job van der Schalk-Abs no msgIvo Wilms-Abs with msg
Michel Berkhout-Pairing alloc bye

vrijdag 18 juni 2021

Stand Senioren na 17e ronde

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAWMPAB
1Erik Jan Tromp15103213,0-1-3160,5113,5011
2Kees Dekker14103113,023152,0110,0030
3Rudi de Smit1484211,501164,0105,7530
4Dave Theijn870110,00-1166,091,2580
5Stefan van der Sman167369,00-1151,569,0010
6Agus Sutrisno146358,501147,561,0001
7Gerard Rutten145278,00-1152,057,2521
8Gijs van Dongen83418,001151,568,7560
9Rob Reiding113448,012150,563,0060
10Jesse van Dongen93337,512150,058,7560
11Wim Bergers164577,50-1148,055,5001
12Piet Perrels72417,0-1-1145,557,0060
13Wil Boonman143386,50-1134,541,5021
14Nemo de Klerk91086,01-1123,040,7562
15Stijn de Smit133195,5-1-2140,537,5040
16shandijean shindi22005,001126,037,5000
17Ivo Wilms71154,511122,532,2560
18Maurice Immerzeel31024,0-1-1122,526,5060
19Michel Berkhout10103,5-1-1125,529,0000
20Cees Kerkhof20023,0-2-2122,523,7570
21Corné10013,0-1-198,515,0060
22Marcel Lewis70432,511123,515,7510
23Job van der Schalk10011,51195,57,0030

Uitslagen Senioren ronde 17

1Rudi de Smit-Erik Jan Tromp0-1
2Kees Dekker-Gerard Rutten1-0
3Gijs van Dongen-Stefan van der Sman0-1
4Agus Sutrisno-Piet Perrels1-0
5Jesse van Dongen-Wim Bergers1-0
6shandijean shindi-Stijn de Smit1-0
7Marcel Lewis-Michel Berkhout½-½

Absences

Ivo Wilms-Abs with msgCorné-Abs with msg
Nemo de Klerk-Abs with msgMaurice Immerzeel-Abs no msg
Cees Kerkhof-Abs no msgRob Reiding-Abs with msg
Dave Theijn-Abs no msgJob van der Schalk-Abs no msg
Wil Boonman-Abs with msg

De clubavonden zijn weer begonnen! De competitie is hervat waar we in december gebleven waren

1Kees Dekker-Erik Jan Tromp½-½
2Stefan van der Sman-Rudi de Smit½-½
3Wim Bergers-Gijs van Dongen0-1
4Gerard Rutten-Stijn de Smit1-0
5Jesse van Dongen-Agus Sutrisno0-1
6Piet Perrels-Wil Boonman1-0
7Ivo Wilms-shandijean shindi0-1

Absences

Corné-Abs with msgNemo de Klerk-Abs with msg
Maurice Immerzeel-Abs with msgCees Kerkhof-Abs with msg
Marcel Lewis-Abs with msgRob Reiding-Abs with msg
Dave Theijn-Abs with msgJob van der Schalk-Abs with msg
Michel Berkhout-No member

vrijdag 8 januari 2021

Uitslagen Online schaken tijdens de lockdown

Tijdens de lock down spelen we elke dinsdag- en vrijdagavond online.
De toernooien worden gespeeld op chess.com.
De jeugd begint om 7 uur. Naam van het toernooi is ScheveTorenJeugd.
De senioren en ook de oudere jeugd beginnen om kwart over acht aan het toernooi ScheveTorenOpen.
Om mee te kunnen moet je een (gratis) account op chess.com hebben. Ook moet je lid zijn van de online club de scheve toren. Ben je nog geen lid daarvan meld je dan aan op chess.com/club/de-scheve-toren.
De uitslagen van de toernooien zijn te vinden op uitslagen online toernooien

vrijdag 18 december 2020

Online schaken tijdens lockdown

Nu er weer een lockdown is gaan we weer online schaken.
We spelen elke dinsdag- en vrijdagavond, behalve de feestdagen.
Plaats van handeling is chess.com, (gratis) account is daarvoor nodig. Aanmelden bij club DeScheveToren
Het jeugdtoernooi begint om 19 uur precies. Naam van het toernooi is ScheveTorenJeugd.
Het open toernooi begint om 20.15 uur precies. Naam van dat toernooi is ScheveTorenOpen
We hopen jullie allemaal tegen te komen!

Aad van Gent

Eindstand Jeugd Najaar: Hyejun wint nipt voor Floris; Daan derde

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgr
1Hyejun97027,0-1-146,534,50
2Floris van der W86117,02245,534,25
3Daan96036,01144,026,50
4Daniël S85125,50-147,024,00
5Jan74125,0-1-145,022,00
6Lenthe74034,51-145,521,50
7Corné74034,51139,014,00
8Elias G94054,0-1148,517,00
9Floris van T83144,00143,514,75
10Elias B73043,5-1-242,512,75
11Richard92162,5-1-143,010,50
12Pepijn62042,00-135,06,00
13Filip74032,0-1-133,515,50
14Tim31111,51133,04,75
15Cas52031,0-1-135,59,25
16Hugo21011,00-134,54,00
17Noah21011,02232,54,50
18Maurits30031,01132,03,00
19Daniel B21011,00130,51,50
20Adith70160,5-1-241,02,25
21Ruth20110,50128,51,25
22Tommex10010,0-1-129,00,00

Uitslagen Jeugd Najaar 9e en laatste ronde

1Floris van der W-Corné1-0
2Hyejun-Elias G1-0
3Lenthe-Daan1-0
4Richard-Daniël S0-1
5Jan-Floris van T½-½
6Filip-Elias B0-1
7Tim-Adith½-½
8Pepijn-Cas0-1
9Noah-Daniel B1-0

Absences

Hugo-Abs no msgRuth-Abs no msg
Tommex-Abs no msgMaurits-Abs no msg

Uitslagen Jeugd Najaar 8e ronde

1Floris van der W-Corné1-0
2Hyejun-Elias G1-0
3Lenthe-Daan1-0
4Richard-Daniël S0-1
5Jan-Floris van T½-½
6Filip-Elias B0-1
7Tim-Adith½-½
8Pepijn-Cas0-1
9Noah-Daniel B1-0

Absences

Hugo-Abs no msgRuth-Abs no msg
Tommex-Abs no msgMaurits-Abs no msg

Stand Senioren na 15e ronde: Bij begin van de lockdown staan Erik-Jan en Kees samen bovenaan met Rudi op en half punt.

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAWMPAB
1Erik Jan Tromp1392211,51-1121,584,2511
2Kees Dekker1292111,501117,084,5030
3Rudi de Smit1283111,001126,089,2530
4Dave Theijn870110,00-1129,081,2570
5Stefan van der Sman146267,501116,547,7510
6Wim Bergers144557,50-1115,049,0001
7Rob Reiding113447,012122,050,2540
8Gijs van Dongen62407,00-1120,054,2560
9Gerard Rutten124267,00-2118,045,5021
10Jesse van Dongen72326,5-1-2119,545,5060
11Agus Sutrisno124356,50-1117,540,0001
12Piet Perrels51406,0-1-2117,546,2560
13Wil Boonman133376,012104,032,2511
14Stijn de Smit113175,511107,533,0040
15Nemo de Klerk91085,01-198,529,7542
16Ivo Wilms61144,00-195,526,5050
17Maurice Immerzeel31023,5-1-198,020,7550
18Cees Kerkhof20023,0-2-298,520,7560
19Corné10012,0-1-177,510,0040
20Marcel Lewis60331,50-197,09,0000
21Job van der Schalk10011,01175,55,0020

Uitslagen Senioren 15e ronde

1Kees Dekker-Jesse van Dongen1-0
2Rudi de Smit-Gijs van Dongen½-½
3Rob Reiding-Wim Bergers½-½
4Stefan van der Sman-Marcel Lewis1-0
5Stijn de Smit-Agus Sutrisno0-1
6Wil Boonman-Nemo de Klerk1-0

Absences

Gerard Rutten-Abs with msgCorné-Abs no msg
Piet Perrels-Abs no msgIvo Wilms-Abs no msg
Maurice Immerzeel-Abs no msgJob van der Schalk-Abs no msg
Erik Jan Tromp-Abs with msgCees Kerkhof-Abs no msg
Dave Theijn-Abs with msg

Uitslagen Senioren 14e ronde

1Gijs van Dongen-Erik Jan Tromp½-½
2Wim Bergers-Kees Dekker½-½
3Rob Reiding-Rudi de Smit½-½
4Agus Sutrisno-Dave Theijn0-1
5Nemo de Klerk-Jesse van Dongen0-1
6Marcel Lewis-Stijn de Smit½-½

Absences

Corné-Abs no msgMaurice Immerzeel-Abs no msg
Cees Kerkhof-Abs no msgJob van der Schalk-Abs no msg
Piet Perrels-Abs no msgIvo Wilms-Abs no msg
Gerard Rutten-Abs with msgStefan van der Sman-Abs with msg
Wil Boonman-Pairing alloc bye