vrijdag 17 januari 2020

Stand Jeugd na 2e ronde

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRSRtg
1Jan22002,0012,02,000 0
2Hyejun22002,00-11,51,500 0
3Lenthe22002,0011,51,500 0
4Evy22002,0011,01,000 0
5Sam11001,5-1-11,50,750 0
6Corné11001,5111,00,500 0
7Elias B21011,0-2-23,01,000 0
8Maurits21011,0013,01,000 0
9Daan21011,00-12,50,500 0
10Richard21011,00-12,50,500 0
11Elias de G10011,0-1-12,50,500 0
12Floris T10011,0112,00,000 0
13Floris van der W21011,00-11,50,500 0
14Daniël21011,00-11,50,500 0
15Maxim10010,0113,00,000 0
16Milena10010,0-1-13,00,000 0
17Filip20020,00-13,00,000 0
18Ruth10010,0112,50,000 0
19Hugo10010,0112,50,000 0
20Olivier10010,0112,50,000 0
21Zina10010,0-1-12,00,000 0

Uitslagen Jeugd 2e ronde

1Evy-Elias de G1-0
2Maurits-Hyejun0-1
3Lenthe-Elias B1-0
4Jan-Daan1-0
5Corné-Filip1-0
6Olivier-Richard0-1
7Hugo-Floris van der W0-1
8Ruth-Daniël0-1

Absences

Sam-Abs with msgZina-Abs no msg
Milena-Abs no msgMaxim-Abs no msg
Floris T-Pairing alloc bye

zondag 12 januari 2020

Eerste team wint komt terug van grote achterstand en wint van DSC 3

Vrijdag was de wedstrijd tussen Scheve Toren 1 en DSC 3. Na een ietwat teleurstellend begin van het seizoen, moest deze wedstrijd gewonnen worden om weer aansluiting te vinden bij de top.
Het eerste klaar was Agus op bord 7. De opening verliep niet geheel zoals gewenst. Van de eerste 10 zetten waren er 4 damezetten van zwart. Wit was volledig ontwikkeld en zwart, hmmmm, minder.
Daarna was het de beurt aan ondergetekende op bord 6. Dat de partij snel klaar was was te danken aan het snelle spel van mijn tegenstander. Na een aantal leuke combinaties kon ik het punt binnenhalen. Aad aan bord 5 speelde een degelijke partij en haalde een halfje binnen voor het team. Het eerste bord zat toen al in de problemen. Rudi had weinig tijd in een complex dame eindspel. Beide koningsstellingen waren open. Wit had hier het o zo belangrijke initiatief en kon met familieschaakjes zwarte stukken winnen, waarna Rudi de strijd moest staken.
Tussenstand 1,5 - 2,5.
Gelukkig stonden de resterende partijen wel goed. Kees aan bord 2 had de kwaliteit en de compensatie. Dave aan bord 3 had een pion gewonnen en ging het eindspel in. Sascha aan bord 4 had een dreigende koningsaanval.
Alleen Jeroen aan bord 8 had het lastig. De stelling ging nog wel, maar Jeroen was qua tijd overgeleverd op 10 seconden per zet. In tijdnood offerde hij, misschien om eeuwig schaak af te dwingen. Helaas zag de tegenstander een mooi lokoffer. De toren werd met Th1+ weggegeven alleen maar om de dame met schaak dichterbij te krijgen.
Tussenstand 1,5 - 3,5.
Dave kan prachtige aanvalspartijen spelen, maar dit keer werd er Capablanciaans een tweede pion opgehaald. De tegenstander kreeg geen enkel tegenspel. Kees had van alles afgeruild en stond nog steeds een kwaliteit en een pion voor. Kees maakte dit heel zakelijk uit door de kwaliteit eerst aan te bieden en daarna te geven. Wat overbleef was een gewonnen pionneneindspel.
Bij Sascha was de partij wat chaotischer, maar het zag er steeds enger uit voor zwart. Dave's pionnen stonden inmiddels op d3 en e3 en zonder kansen voor de tegenstander werd dit uit gemaakt. Sascha voelt zich als een vis in het water in wilde stellingen. Als toeschouwer houd je je hart vast dat er geen ongelukken gebeuren, maar uiteindelijk zette Sascha zijn tegenstander overtuigend mat.
Eindstand 4,5 - 3,5.
Hiermee zijn we weer aangehaakt bij de top en staan we gedeeld derde. Slechts een match punt achter de nummers een en twee.

Erik-Jan Tromp

Jeugd Uitslagen 1e ronde voorjaar: we zijn weer begonnen!

1Maxim-Evy0-1
2Hyejun-Milena1-0
3Floris T-Lenthe0-1
4Daan-Zina1-0
5Richard-Jan0-1
6Floris van der W-Elias B0-1
7Daniël-Maurits0-1
8Filip-Sam0-1

Absences

Corné-Abs with msgElias de G-Pairing alloc bye

Stand Senioren na 16e ronde: Sascha ruim aan kop!

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAWMAClPAB
1Sascha Ottenhof13103013,01-1139,5106,75210
2Erik Jan Tromp1182111,511145,5100,25320
3Kees Dekker1282211,0-2-1147,596,00040
4Dave Theyn1063110,50-1148,592,25420
5Cees Kerkhof106139,501133,068,50600
6Rudi de Smit115339,0-11143,075,00320
7Wim Bergers115158,5-1-1124,058,75131
8Gerard Rutten115158,0-1-2137,558,25230
9Marijke Meijering115158,012136,558,50230
10Agus Sutrisno104158,001135,558,50231
11Ivo Wilms115068,011122,051,25221
12Henk Springer94147,511143,563,50600
13Rob Reiding114257,511120,047,00320
14Stijn de Smit93067,011130,048,75331
15Piet Perrels103257,001117,549,00420
16Jan de Graaf11006,5-1-1125,549,75650
17Nemo de Klerk103076,022112,032,25221
18Frank Stelwagen41036,00-1104,035,00621
19Gijs van Dongen32105,5-1-2120,542,00600
20Aad van Gent21105,5-2-2119,540,00620
21Wil Boonman1321104,5-1-1121,027,25111
22Richard Klijnsma51044,012113,530,25600
23Sam van Dongen21014,001113,528,00600
24Jan Hengeveld101094,001107,024,75131
25Sam Wong20023,50-1100,521,25610
26Corné20023,00-190,512,00600

Uitslagen Senioren 16e ronde

1Cees Kerkhof-Gerard Rutten1-0
2Piet Perrels-Gijs van Dongen0-1
3Rob Reiding-Wil Boonman1-0

Absences

Kees Dekker-Abs for clubRudi de Smit-Abs for club
Agus Sutrisno-Abs for clubAad van Gent-Abs for club
Dave Theyn-Abs for clubErik Jan Tromp-Abs for club
Sascha Ottenhof-Abs for clubMarijke Meijering-Abs for club
Stijn de Smit-Abs for clubIvo Wilms-Abs for club
Frank Stelwagen-Abs for clubRichard Klijnsma-Abs no msg
Nemo de Klerk-Abs for clubSam Wong-Abs no msg
Corné-Abs with msgHenk Springer-Abs with msg
Jan de Graaf-Abs for clubSam van Dongen-Abs no msg
Jan Hengeveld-Abs for clubWim Bergers-Pairing alloc bye

Uitslagen Senioren 15e ronde

1Ivo Wilms-Sascha Ottenhof0-1
2Erik Jan Tromp-Gerard Rutten1-0
3Rudi de Smit-Dave Theyn½-½
4Agus Sutrisno-Kees Dekker0-1
5Henk Springer-Wim Bergers0-1
6Stijn de Smit-Cees Kerkhof0-1
7Wil Boonman-Piet Perrels0-1
8Nemo de Klerk-Rob Reiding0-1

Absences

Corné-Abs no msgJan Hengeveld-Abs no msg
Marijke Meijering-Abs with msgGijs van Dongen-Abs no msg
Sam van Dongen-Abs no msgSam Wong-Abs no msg
Jan de Graaf-Abs no msgAad van Gent-Abs no msg
Richard Klijnsma-Abs no msgFrank Stelwagen-Pairing alloc bye

vrijdag 3 januari 2020

Stand Senioren na 14e ronde

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAWMAClPAB
1Sascha Ottenhof1293011,522107,083,75200
2Erik Jan Tromp1072110,00-1110,574,75310
3Dave Theyn96219,511114,573,50410
4Kees Dekker117229,5-11113,572,50030
5Rudi de Smit105238,0-2-3108,558,00310
6Gerard Rutten95138,011100,549,25230
7Henk Springer84137,50-1111,055,75500
8Cees Kerkhof84137,50-1105,548,50600
9Agus Sutrisno94147,5-1-1102,548,00221
10Ivo Wilms105057,50-189,541,25211
11Marijke Meijering115157,012107,044,50120
12Stijn de Smit83056,50-2101,039,75321
13Wim Bergers104156,50193,036,25130
14Jan de Graaf11006,0-1-197,540,50640
15Piet Perrels82246,00-191,539,25420
16Rob Reiding92255,51296,031,75320
17Nemo de Klerk93065,51185,024,75211
18Aad van Gent21105,0-2-294,532,75610
19Gijs van Dongen21104,50-193,530,50600
20Wil Boonman112184,5-1-191,522,75111
21Frank Stelwagen41034,50-179,522,50610
22Sam van Dongen21014,00190,525,00600
23Richard Klijnsma51044,01288,025,75600
24Jan Hengeveld101093,50185,519,25121
25Sam Wong20023,50-177,517,75610
26Corné20022,50-170,08,00500

Uitslagen Senioren 14e ronde

1Sascha Ottenhof-Agus Sutrisno1-0
2Kees Dekker-Rudi de Smit0-1
3Rob Reiding-Erik Jan Tromp0-1
4Dave Theyn-Henk Springer1-0
5Gerard Rutten-Piet Perrels1-0
6Wim Bergers-Cees Kerkhof0-1

Absences

Ivo Wilms-Abs with msgNemo de Klerk-Abs for club
Wil Boonman-Abs for clubStijn de Smit-Abs for club
Marijke Meijering-Abs for clubGijs van Dongen-Abs no msg
Sam van Dongen-Abs no msgJan Hengeveld-Abs for club
Richard Klijnsma-Abs no msgJan de Graaf-Abs for club
Frank Stelwagen-Abs for clubAad van Gent-Abs no msg
Corné-Abs no msgSam Wong-Abs no msg

vrijdag 13 december 2019

Jeugd Najaar Eindstand: Floris wint voor Hyejun en Jan

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAbsScPABAWM
1Floris W981010,5-1189,076,252,012
2Hyejun118129,01276,552,250,501
3Jan129039,00175,549,000,000
4Elias G116237,5-1-178,045,000,501
5Corné85126,50-173,038,251,002
6Maurits116056,01182,033,500,000
7Lenthe94236,01271,529,501,002
8Filip104156,00-269,023,751,511
9Daan114255,5-3-281,030,750,501
10Daniël94145,51170,022,751,002
11Sam84045,00184,029,001,002
12Elias B65015,00-160,520,000,000
13Evy114074,51271,017,500,501
14Olivier43014,00163,516,501,002
15Zina102173,50-160,511,001,010
16Richard41213,00152,57,001,010
17Floris T102172,50-166,06,250,000
18Maxim101182,50-161,54,751,010
19Milena100191,50-164,58,001,010
20Ian41121,50-158,57,750,000
21Lisa21011,50151,54,000,501
22Jayden20020,50150,02,000,501

Uitslagen Jeugd 12e en laatste ronde

1Floris W-Daan1-0
2Hyejun-Corné0-1
3Jan-Elias B1-0
4Daniël-Elias G½-½
5Evy-Filip0-1
6Lenthe-Floris T1-0
7Maurits-Milena1-0
8Richard-Zina½-½

Absences

Jayden-Abs no msgLisa-Abs no msg
Sam-Abs no msgOlivier-Abs no msg
Ian-Abs no msgMaxim-Pairing alloc bye

Uitslagen Jeugd 11e ronde

1Lenthe-Floris W½-½
2Hyejun-Filip1-0
3Evy-Jan0-1
4Elias G-Daan0-1
5Elias B-Maurits1-0
6Floris T-Daniël0-1
7Zina-Maxim1-0
8Milena-Richard½-½

Absences

Lisa-Abs no msgJayden-Abs no msg
Ian-Abs no msgSam-Abs no msg
Olivier-Abs no msgCorné-Abs with msg

Senioren Stand na 13e ronde: Sascha aan kop!

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAWMAClPAB
1Sascha Ottenhof1183010,51192,070,25200
2Kees Dekker107219,5-2-298,067,25030
3Erik Jan Tromp96219,01199,065,25310
4Dave Theyn85218,50-1100,061,25410
5Henk Springer74127,51194,552,25500
6Agus Sutrisno84137,50284,044,50221
7Rudi de Smit94237,0-1-290,544,25310
8Gerard Rutten84137,00-188,540,75230
9Ivo Wilms105057,00-176,034,00111
10Marijke Meijering115156,51292,538,00110
11Cees Kerkhof73136,51292,039,00600
12Wim Bergers94146,5-1-179,533,75130
13Stijn de Smit83056,00-286,534,00311
14Piet Perrels72236,01178,536,75420
15Jan de Graaf11005,5-1-185,034,75630
16Rob Reiding82245,50181,029,50320
17Aad van Gent21105,0-2-282,030,25610
18Nemo de Klerk93065,01174,019,50201
19Gijs van Dongen21104,50-181,028,00600
20Sam van Dongen21014,00179,523,00600
21Wil Boonman112184,0-1-179,518,50101
22Richard Klijnsma51044,01277,024,25600
23Frank Stelwagen41034,00-169,518,25600
24Sam Wong20023,50-167,016,00610
25Jan Hengeveld101093,00176,016,50111
26Corné20022,50-160,06,75500

Uitslagen Senioren 13e ronde

1Sascha Ottenhof-Stijn de Smit1-0
2Henk Springer-Kees Dekker½-½
3Erik Jan Tromp-Rudi de Smit1-0
4Cees Kerkhof-Dave Theyn0-1
5Marijke Meijering-Ivo Wilms0-1
6Rob Reiding-Gerard Rutten0-1
7Nemo de Klerk-Wim Bergers0-1
8Richard Klijnsma-Gijs van Dongen0-1
9Sam van Dongen-Wil Boonman1-0
10Jan Hengeveld-Frank Stelwagen0-1

Absences

Corné-Abs with msgJan de Graaf-Abs no msg
Piet Perrels-Abs with msgAgus Sutrisno-Abs with msg
Sam Wong-Abs for clubAad van Gent-Abs no msg

vrijdag 6 december 2019

Jeugd Sinterklaas snelschaak toernooi: Jan de handigste

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRSRtg
1Jan55005,0-1-116,516,500 0
2Floris W54014,0-1-214,09,000 0
3Sam54014,01113,08,000 0
4Hyejun53023,0-1116,58,500 0
5Maurits53023,0-1-114,06,000 0
6Corne53023,0-1113,55,500 0
7Daniel53023,01-112,06,000 0
8Evy52122,51112,54,250 0
9Olivier52122,5-1-111,54,250 0
10Lenthe52032,01213,52,500 0
11Eilas de G52032,01-112,52,000 0
12Daan52032,0-1-210,01,000 0
13Zina52032,0127,51,000 0
14Richard51041,01112,52,000 0
15Maxim51041,01-111,50,000 0
16Milena50050,0-119,00,000 0