vrijdag 13 december 2019

Jeugd Najaar Eindstand: Floris wint voor Hyejun en Jan

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAbsScPABAWM
1Floris W981010,5-1189,076,252,012
2Hyejun118129,01276,552,250,501
3Jan129039,00175,549,000,000
4Elias G116237,5-1-178,045,000,501
5Corné85126,50-173,038,251,002
6Maurits116056,01182,033,500,000
7Lenthe94236,01271,529,501,002
8Filip104156,00-269,023,751,511
9Daan114255,5-3-281,030,750,501
10Daniël94145,51170,022,751,002
11Sam84045,00184,029,001,002
12Elias B65015,00-160,520,000,000
13Evy114074,51271,017,500,501
14Olivier43014,00163,516,501,002
15Zina102173,50-160,511,001,010
16Richard41213,00152,57,001,010
17Floris T102172,50-166,06,250,000
18Maxim101182,50-161,54,751,010
19Milena100191,50-164,58,001,010
20Ian41121,50-158,57,750,000
21Lisa21011,50151,54,000,501
22Jayden20020,50150,02,000,501

Uitslagen Jeugd 12e en laatste ronde

1Floris W-Daan1-0
2Hyejun-Corné0-1
3Jan-Elias B1-0
4Daniël-Elias G½-½
5Evy-Filip0-1
6Lenthe-Floris T1-0
7Maurits-Milena1-0
8Richard-Zina½-½

Absences

Jayden-Abs no msgLisa-Abs no msg
Sam-Abs no msgOlivier-Abs no msg
Ian-Abs no msgMaxim-Pairing alloc bye

Uitslagen Jeugd 11e ronde

1Lenthe-Floris W½-½
2Hyejun-Filip1-0
3Evy-Jan0-1
4Elias G-Daan0-1
5Elias B-Maurits1-0
6Floris T-Daniël0-1
7Zina-Maxim1-0
8Milena-Richard½-½

Absences

Lisa-Abs no msgJayden-Abs no msg
Ian-Abs no msgSam-Abs no msg
Olivier-Abs no msgCorné-Abs with msg

Senioren Stand na 13e ronde: Sascha aan kop!

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAWMAClPAB
1Sascha Ottenhof1183010,51192,070,25200
2Kees Dekker107219,5-2-298,067,25030
3Erik Jan Tromp96219,01199,065,25310
4Dave Theyn85218,50-1100,061,25410
5Henk Springer74127,51194,552,25500
6Agus Sutrisno84137,50284,044,50221
7Rudi de Smit94237,0-1-290,544,25310
8Gerard Rutten84137,00-188,540,75230
9Ivo Wilms105057,00-176,034,00111
10Marijke Meijering115156,51292,538,00110
11Cees Kerkhof73136,51292,039,00600
12Wim Bergers94146,5-1-179,533,75130
13Stijn de Smit83056,00-286,534,00311
14Piet Perrels72236,01178,536,75420
15Jan de Graaf11005,5-1-185,034,75630
16Rob Reiding82245,50181,029,50320
17Aad van Gent21105,0-2-282,030,25610
18Nemo de Klerk93065,01174,019,50201
19Gijs van Dongen21104,50-181,028,00600
20Sam van Dongen21014,00179,523,00600
21Wil Boonman112184,0-1-179,518,50101
22Richard Klijnsma51044,01277,024,25600
23Frank Stelwagen41034,00-169,518,25600
24Sam Wong20023,50-167,016,00610
25Jan Hengeveld101093,00176,016,50111
26Corné20022,50-160,06,75500

Uitslagen Senioren 13e ronde

1Sascha Ottenhof-Stijn de Smit1-0
2Henk Springer-Kees Dekker½-½
3Erik Jan Tromp-Rudi de Smit1-0
4Cees Kerkhof-Dave Theyn0-1
5Marijke Meijering-Ivo Wilms0-1
6Rob Reiding-Gerard Rutten0-1
7Nemo de Klerk-Wim Bergers0-1
8Richard Klijnsma-Gijs van Dongen0-1
9Sam van Dongen-Wil Boonman1-0
10Jan Hengeveld-Frank Stelwagen0-1

Absences

Corné-Abs with msgJan de Graaf-Abs no msg
Piet Perrels-Abs with msgAgus Sutrisno-Abs with msg
Sam Wong-Abs for clubAad van Gent-Abs no msg

vrijdag 6 december 2019

Jeugd Sinterklaas snelschaak toernooi: Jan de handigste

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRSRtg
1Jan55005,0-1-116,516,500 0
2Floris W54014,0-1-214,09,000 0
3Sam54014,01113,08,000 0
4Hyejun53023,0-1116,58,500 0
5Maurits53023,0-1-114,06,000 0
6Corne53023,0-1113,55,500 0
7Daniel53023,01-112,06,000 0
8Evy52122,51112,54,250 0
9Olivier52122,5-1-111,54,250 0
10Lenthe52032,01213,52,500 0
11Eilas de G52032,01-112,52,000 0
12Daan52032,0-1-210,01,000 0
13Zina52032,0127,51,000 0
14Richard51041,01112,52,000 0
15Maxim51041,01-111,50,000 0
16Milena50050,0-119,00,000 0

Uitslagen Senioren 12e ronde

1Gerard Rutten-Sascha Ottenhof0-1
2Cees Kerkhof-Kees Dekker0-1
3Dave Theyn-Erik Jan Tromp½-½
4Piet Perrels-Henk Springer0-1
5Marijke Meijering-Rob Reiding1-0
6Ivo Wilms-Nemo de Klerk1-0
7Wim Bergers-Jan Hengeveld1-0
8Agus Sutrisno-Sam van Dongen1-0
9Gijs van Dongen-Rudi de Smit½-½
10Wil Boonman-Aad van Gent½-½

Absences

Richard Klijnsma-Abs no msgCorné-Abs with msg
Sam Wong-Abs no msgFrank Stelwagen-Abs no msg
Jan de Graaf-Abs no msgStijn de Smit-Abs with msg

vrijdag 29 november 2019

Stand Senioren na 11e ronde

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAWMAClPAB
1Sascha Ottenhof96308,51169,551,00200
2Kees Dekker86118,00172,049,00030
3Erik Jan Tromp75117,51170,045,00310
4Dave Theyn64117,00-171,041,75410
5Rudi de Smit74126,51163,534,75310
6Cees Kerkhof53116,5-1-163,033,25600
7Henk Springer53026,01-166,033,50500
8Gerard Rutten63126,00-162,029,75230
9Agus Sutrisno73136,0-1159,028,25121
10Marijke Meijering94145,5-1-169,029,00110
11Jan de Graaf11005,5-1-160,529,25630
12Stijn de Smit73045,51-160,026,75211
13Rob Reiding62225,50156,525,50320
14Piet Perrels62225,50-155,028,25320
15Ivo Wilms83055,00154,018,50111
16Nemo de Klerk73045,01-151,016,00201
17Aad van Gent11004,5-1-161,524,00610
18Wim Bergers72144,5-1161,522,50130
19Richard Klijnsma41034,00154,519,25600
20Wil Boonman92073,5-1-157,013,00101
21Jan Hengeveld81073,00255,014,00111
22Frank Stelwagen30033,01249,012,75600
23Sam Wong20023,00-147,511,25600
24Corné20021,50-145,02,75300

Uitslagen Senioren 11e ronde

1Sascha Ottenhof-Henk Springer1-0
2Erik Jan Tromp-Marijke Meijering1-0
3Rudi de Smit-Stijn de Smit1-0
4Jan Hengeveld-Nemo de Klerk0-1
5Richard Klijnsma-Wil Boonman0-1

Absences

Kees Dekker-Abs for clubWim Bergers-Abs for club
Jan de Graaf-Abs for clubPiet Perrels-Abs for club
Rob Reiding-Abs for clubGerard Rutten-Abs for club
Dave Theyn-Abs with msgAgus Sutrisno-Abs for club
Frank Stelwagen-Abs no msgCorné-Abs with msg
Cees Kerkhof-Abs with msgSam Wong-Abs with msg
Aad van Gent-Abs no msgIvo Wilms-Pairing alloc bye

vrijdag 22 november 2019

Stand Jeugd Najaar na 10e ronde: Hyejun en Elias rukken op

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAbsScPABAWM
1Floris W77009,0-1-166,057,502,012
2Hyejun97118,0-1-154,039,500,501
3Elias G96127,0-1-257,036,000,501
4Jan107037,00-153,530,000,000
5Maurits95045,01260,526,500,000
6Sam84045,00160,524,001,002
7Corné74125,01147,520,750,501
8Filip83145,02246,015,251,511
9Daan93244,5-1152,018,750,501
10Lenthe73134,5-1-247,518,001,002
11Evy94054,5-1-147,014,000,501
12Daniël73044,01147,512,001,002
13Olivier43014,00143,513,001,002
14Elias B44004,00-135,510,000,000
15Floris T82152,50-144,54,000,000
16Zina81072,00-244,04,001,010
17Richard21012,00138,03,001,010
18Maxim91171,51146,02,750,000
19Ian41121,50-143,56,250,000
20Lisa21011,50137,53,000,501
21Milena80081,00143,54,001,010
22Jayden20020,50136,51,500,501

Uitslagen Jeugd Najaar 10e ronde

1Maurits-Hyejun0-1
2Sam-Elias G0-1
3Daan-Jan0-1
4Corné-Lenthe1-0
5Filip-Floris T1-0
6Milena-Evy0-1
7Olivier-Zina1-0
8Maxim-Elias B0-1

Absences

Floris W-Abs with msgJayden-Abs no msg
Ian-Abs no msgLisa-Abs no msg
Daniël-Abs with msgRichard-Pairing alloc bye

zondag 17 november 2019

Eerste team speelt gelijk in tweede ronde

Afgelopen vrijdag trad het eerste team aan tegen Schaakmat Westland 2.
Met Gerard als invaller voor Sascha en Wim als last-minute invaller voor de zieke Michel begonnen we aan de wedstrijd.
Dave nam met zwart in de opening te veel risico en kreeg het deksel snel op zijn neus.
De tegenstander van Erik Jan verdedigde zich in een scherpe Siciliaan te passief. De witte aanval sloeg daardoor snel door.
. Na een ingewikkelde opening kwam Rudi in het voordeel en won fraai. Kees had de hele partij druk en ruimteoverwicht. Zijn tegenstander had maar weinig zetten en koos de verkeerde.
Zelf speelde ik een partij uit meerdere stukken. Het voordeel dat ik na de opening had raakte ik weer kwijt. Ik gaf zelfs een kwaliteit weg, maar gelukkig zag mijn tegenstander dat niet. Een paar zetten later had ik een toren kunnen winnen, maar dat zag ik dan niet.
Dit alles resulteerde in een volkomen gelijk eindspel. Mijn tegenstander sloeg mijn remise-aanbod af vanwege het teambelang.
Een paar zetten later overzag hij en trucje en was het alsnog een punt voor Pijnacker
De stand was inmiddels 4-1 en een halfje zou dus genoeg zijn.
Helaas verloor Wim zijn slecht staande partij, liet Jeroen de vijandelijke dame in zijn stelling. Alle hoop was op Gerard. Hij verloor een beter staand eindspel. Eindstand dus 4-4.

Aad van Gent

Stand Senioren na 10e ronde: Kees en Sascha aan de leiding

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrAWMAClPAB
1Kees Dekker86117,50158,041,00020
2Sascha Ottenhof85307,50-157,040,00200
3Erik Jan Tromp64116,50-160,036,50310
4Dave Theyn64116,50-159,535,75310
5Henk Springer43016,02252,030,00500
6Cees Kerkhof53116,0-1-150,026,25500
7Marijke Meijering84135,50155,525,75110
8Rudi de Smit63125,50-154,027,50310
9Gerard Rutten63125,50-152,025,25220
10Stijn de Smit63035,52249,024,00211
11Agus Sutrisno73135,5-1147,522,00111
12Jan de Graaf11005,0-1-150,024,00620
13Rob Reiding62225,00147,021,25310
14Piet Perrels62225,00-145,022,50310
15Aad van Gent11004,5-1-151,021,75610
16Wim Bergers72144,0-1152,018,25120
17Richard Klijnsma31024,0-1-246,017,25600
18Ivo Wilms83054,00145,012,50110
19Nemo de Klerk62044,02143,011,00201
20Jan Hengeveld71063,0-1144,512,50111
21Frank Stelwagen30033,01240,511,25600
22Wil Boonman81072,50147,57,75101
23Sam Wong20022,50-139,58,50500
24Corné20021,00-138,01,50200

Uitslagen Senioren 10e ronde

1Rob Reiding-Piet Perrels½-½
2Wil Boonman-Cees Kerkhof0-1
3Nemo de Klerk-Corné1-0

Absences

Wim Bergers-Abs for clubJan de Graaf-Abs for club
Rudi de Smit-Abs for clubStijn de Smit-Abs for club
Kees Dekker-Abs for clubJan Hengeveld-Abs for club
Richard Klijnsma-Abs no msgMarijke Meijering-Abs for club
Sascha Ottenhof-Abs with msgGerard Rutten-Abs for club
Henk Springer-Abs with msgFrank Stelwagen-Abs no msg
Agus Sutrisno-Manual pairing byeDave Theyn-Abs for club
Erik Jan Tromp-Abs for clubAad van Gent-Abs for club
Ivo Wilms-Abs for clubSam Wong-Abs with msg

Uitslagen Senioren 9e ronde

1Kees Dekker-Gerard Rutten1-0
2Marijke Meijering-Sascha Ottenhof0-1
3Henk Springer-Erik Jan Tromp1-0
4Agus Sutrisno-Rob Reiding½-½
5Ivo Wilms-Rudi de Smit0-1
6Wim Bergers-Richard Klijnsma0-1
7Jan Hengeveld-Wil Boonman0-1

Absences

Cees Kerkhof-Abs with msgPiet Perrels-Abs with msg
Dave Theyn-Abs with msgSam Wong-Abs no msg
Frank Stelwagen-Abs with msgJan de Graaf-Abs with msg
Stijn de Smit-Abs with msgAad van Gent-Abs with msg
Corné-Abs with msgNemo de Klerk-Pairing alloc bye